Baur Yazılım 4

BAUR Software 4

BAUR Software 4 bir kablo hata yeri, kablo testi ve kablo tanılama paketidir. BAUR cihazlarıyla birlikte kablo ağlarının verimli bakımını sağlar.

Kablo arızası yeri

Kablo arıza yeri işlemi için öneriler, sistemi akıllı bir şekilde, bu amaç için özel olarak tasarlanmış bir algoritmaya bağlayan çok sayıda etkene dayanılarak üretilir. Bununla birlikte, kullanıcı hala, herhangi bir zamanda, sistemin belirtilen özelliklerini geçersiz kılabilir ve kendi deneyim ve bilgisine dayanarak ölçüm işlemini yapabilir. Kanıtlanmış ve sürekli iyileştirilmiş yöntemler, kablo arıza yeri için ve yeni geliştirilen Koşullandırma SIM / MIM yönteminin yanı sıra, tespit edilmesi zor olan ıslak kablo arızalarının tespit edilmesini daha etkili ve hızlı hale getiren yeni geliştirilen Klima SIM / MIM yöntemine sahiptir.

  • Kablo ucu ve hata pozisyonunun otomatik tespiti
  • Tüm ölçüm verilerinin otomatik kaydedilmesi
  • 100.000'den fazla ölçüm için depolama
  • GIS veritabanlarına arayüz
  • Kablo testi ve teşhisi

BAUR Yazılımı, BAUR test ve diyagnostik sistemleri ile birlikte, orta gerilim kablolarının ve elektrikli ekipmanların test edilmesi, teşhis ölçümü ve durum değerlendirmesi için kullanılır. Yenilikçi çalışma konsepti sayesinde, BAUR Yazılımı hem varlık yöneticilerine hem de ölçüm mühendislerine iş akışlarında optimum destek sağlar ve operatörlerin ölçümleri verimli bir şekilde planlamalarına ve gerçekleştirmelerine ve ayrıca kablo ağlarının durumunu tam olarak izlemelerine olanak sağlar. Varlık yönetimi ayrıca, şirket genelinde standartlaştırılmış sekanslara ve elektrikli ekipmanın profesyonel ve tekrar üretilebilir durum değerlendirmesine sahip olmaktan faydalanır, böylece bakım ve değiştirme stratejileri tasarlamayı ve özel önlemleri önceliklendirmeyi mümkün kılar. Aynı zamanda, otomatik diziler ve entegre yöntemlerin kombinasyonu, tesiste tanılama yapmak için gereken süreyi en aza indirir. Basit ve verimli veri yönetimi, ölçüm programları ve değerlendirme kriterleri gibi bilgilerin kullanılan tüm ölçüm sistemlerine dağıtılmasıyla birlikte kapsamlı veri toplama ve analizine olanak sağlar.

  • Kablo ağının kapsamlı bir durum değerlendirmesine dayanarak daha iyi kararlar
  • Otomatik diziler ve rapor oluşturma sayesinde sahada zaman kazandırır
  • Son derece kullanıcı dostu
img

VIDEO